Pôžička s 0% úrokom. Dnes už možné - Pôžička a úver za najlepších podmienok | Online pôžička

" Získajte najlepšiu pôžičku na trhu "
logo prehlad poziciek
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

uver bez uroku
Pôžička s 0% úrokom ? Dnes už možné ....

Kedysi nepredstaviteľné sa už dnes pomaly stáva realitou. Banky dostávajú od Európskej centrálnej banky ,,lacné paniaze,, za záporný úrok s cieľom ,,rozdať,, ich obyvateľom a tým podporiť infláciu. Európska centrálna banka sa nás snaží prinútiť, aby sme viac nakupovali a podporili tak rast inflácie. Už dnes preto môžete v bankách získať nielen hypotéku za veľmi nízky úrok, ale aj bežný spotrebný úver, ktorý môžete použiť na čokoľvek.
Banky musia za požičanie peňazí platiť
Sadzby Európskej centrálnej banky sú aktuálne záporné. V praxi to vyzerá tak, že ak si banka od ECB požičia peniaze, tak je vráti menej ako si požičala. Rovnako ak si tam peniaze uloží, tak musí rátať s tým, že za uloženie peňazí zaplatí. Už v súčasnosti došlo v západnej Európe k niekoľkým prípadom, že klienti, ktorí si vzali z banky pôžičku zaplatili menej ako si požičali. U nás takéto prípady zatiaľ nenastali a klienti tak stále nie sú v situácii, že by banke museli vrátiť menej ako si požičali.
Banky však robia všetko možné, aby obyvateľom poskytli čo najviac úverov a už aj v súčasnosti sa nájde banka, ktorá Vám požičia za nulový úrok.Pôžička s nulovým úrokom ?
Čo tak si požičať a vrátiť takmer rovnakú sumu ? Dnes už je to možné. Nie však pre každého. Keďže ide o bankovú pôžičku, tak musíte spĺňať dve podmienky:
- Nemať negatívny zázam v úverovom registri
- Mať pravidelný mesačný príjem

Ak tieto dve podmienky spĺňate, tak už teraz si môžete požičať skutočne s 0% úrokom.

Takúto ponuku dnes ponúka mBank. Pre každého, kto si požičia do 1500 € so splatnosťou 12 mesiacov ponúka 0% úrok. RPMN však nie je nulová. Za poskytnutie pôžičky sa totiž platí poplatok 2%.
V praxi teda ak si požičiate 1500 € na 12 mesiacov, tak banke vrátite 1530 €. Napriek tomu je to však neprekonateľná a aktuálne najvýhodnejšia ponuka na trhu.

mBank patrí k spoločnostiam s najvýhodnejšími produktami a úvermi. Ak Vám nestačí 1 500 €, tak si môžete požičať ľubovoľnú sumu až do 24 000 € na dobu až 7 rokov. Úrok už v tomto prípade nie je nulový, ale 9,9%, čo je však stále veľmi výhodná ponuka a dovolíme si tvrdiť, že najvýhodnejšia pôžička na čokoľvek na trhu. Prečo ?

Pretože banka sľubuje garanciu ! Ak si od nej požičiate a neskôr dostanete od inej banky lepšiu ponuku, tak mBank túto ponuku dorovná a ešte k tomu Vám zníži úrok o 0,2 %. Máte tak garanciu, že budete splácať najmenej spomedzi všetkých slovenských bánk.
Neváhajte a zistite viac o výhodných pôžičkách od mBank.


podpora@prehladpoziciek.eu

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky