Pôžička od súkromníkov: Pôžičky od ľudí pre ľudí - Pôžička a úver za najlepších podmienok | Online pôžička

" Získajte najlepšiu pôžičku na trhu "
logo prehlad poziciek
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

pozicka od ludi
Pôžička od súkromníkov: Pôžičky od ľudí pre ľudí

Časy, kedy ste hľadali pôžičku v bankách alebo v nebankovkách sú už dávno preč. Mnoho ľudí sa často obzerá po úveroch od súkromných osôb. V minulosti, ale aj v súčasnosti pojem pôžička od súkromníka vzbudzovala dojem úžerníctva a podvodu. V praxi to fungovalo a niekedy aj funguje tak, že súkromná osoba Vám ponúkne úver, ale najskôr musíte zaplatiť poplatok vopred za vybavenie úveru.
Nakoniec ste však úver nedostali a vy ste nielen peniaze nezískali, ale ešte aj stratili.
Požičajte si od ľudí
Od dávnej histórie sa spoločnosť delí na niekoľko úrovní. Na jednej strane sú tí, ktorí aktuálne nemajú väčší obnos finančných prostriedkov a hľadajú pôžičku, na strane druhej sú tí, ktorí majú aktuálne peňazí o niečo viac a radi by zainvestovali.

Aktuálne vznikajú online portály, ktoré žiadateľom o úver prerozdeľujú peniaze investorov. Vy tak môžete pomerne jednoducho získať peniaze od bežných ľudí a nemusíte chodiť ani do banky ani do nebankovej spoločnosti.
Jednou z nich je Finzo. Ide o spoľahlivú spoločnosť s dlhoročnou históriou, kde peniaze môžete získať na svoj účet pomerne rýchlo.

Ako to funguje ?
1. KROK: Ak máte záujem o pôžičku od súkromných osôb, tak v prvom rade nasleduje Vaša požiadavka a zadanie dopytu. Navolíte si požadovanú výšku pôžičky a dobu splatnosti.

2. KROK: Po tom, ako si vyberiete predbežnú výšku pôžičky (predbežná výška pôžičky je vždy nižša. Spoločnosť Vám po registrácii môže ponúknuť vyšší obnos v závislosti od Vašich príjmov a platobnej histórie) je potrebné vyplniť kontaktné a identifikačné údaje. Následne stačí registráciu potvrdiť.

3. KROK: Po tom ako odošlete vyplnenú žiadosť so žiadanou ponukou a s Vašimi kontaktnými údajmi si spoločnosť tieto údaje overí a v registroch si overí Vašu históriu. Následne Vám pridelí tzv. ranking, ktorý vyjadruje Vašu bonitu. Pohybuje sa od 0-1000, pričom na to, aby bola Vaša pôžička schválená je potrebné ohodnotenie aspoň na 601 bodov.
Spoločnosť Vás môže vyzvať na dodanie kópie občianskeho preukazu, potvrdenie o príjme alebo výpisov z účtu. Aj ak Vás spoločnosť na toto nevyzve, tak tieto údaje môžete do svojho účtu zadať. Platí tu jednoduchá rovnica:
Čím viac údajov a dokladov o sebe poskytnete, tým máte vyšší ranking a tým si môžete žiadať vyšší obnos peňazí za výhodnejší úrok

4. KROK: Ak prejdete schvalovacím procesom, tak Váš dopyt dostanú súkromní investori. Tí následne prihadzujú akoby do mešca a zbierajú sa na Vašu pôžičku. Ak žiadate napr. 1000 eur, tak jeden môže prihodiť 10 €, ďalší 50 € a iný 200 €.

5. KROK: Keď sa investori vyskladajú na Vašu pôžičku, tak okamžite Vám spoločnosť Finzo prevedie peniaze na bankový účet, ktorý ste uviedli v registrácii. Následne Vam taktiež pošle splátkový kalendár a číslo účtu na ktorý budete pôžičku splácať.

Výhodnejší úrok ako v banke
Čím je Váš ranking vyšší, tým získavate nižší úrok. Mnoho ľudí nakoniec získa úver za nižší úrok ako je aktuálna úroková sadzba na spotrebiteľských úveroch v bankách a rozhodne lepší ako je v nebankovkách ?

Ak hľadáte pôžičku, tak vyskúšajte pôžičku od ľudí pre ľudí. Nie je jednoduchšia cesta ako získať peniaze na Váš účet len za pár klikov.


podpora@prehladpoziciek.eu

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky