Hypotéka: Získajte najvýhodnejšiu hypotéku na Slovensku - Pôžička a úver za najlepších podmienok | Online pôžička

" Získajte najlepšiu pôžičku na trhu "
logo prehlad poziciek
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vybavte si NAJVÝHODNEJŠIU hypopôžičku na čokoľvek

Čo je hypotéka ?
Hypotéky  a hypotekárne úvery sú účelové úvery poskytované na investície do  nehnuteľností. Ak sa práve rozhodujete o kúpe bytu, domu alebo pozemku  na hypotéku a chcete vedieť, v ktorej banke získate najvýhodnejší  hypotekárny úver s najnižším úrokom, ste na správnom mieste. Zorientovať  sa v súčasnej ponuke desiatok hypotekárnych úverov nie je vôbec  jednoduché. Aby ste nemuseli strácať čas hľadaním aktuálnych úrokových  sadzieb a poplatkov na internetových stránkach jednotlivých bánk alebo  ich osobnou návštevou, tak stačí vyplniť formulár a my pre Vás nájdeme najvýhodnejšiu hypotéku spomedzi slovenských bánk.
V prípade Vášho záujmu zaškrtnite možnosť:  

Čo je hypopôžička ?
Hypopôžička  je bezúčelový úver zabezpečený záložným právom k nehnuteľnosti určenej  na bývanie (dom, byt). Niekedy je nazývaná aj ako americká hypotéka.
Peniaze  z Hypopôžičky možno použiť na akýkoľvek účel, pričom ho nie je potrebné  dokladovať. Výška Hypopôžičky je do 100 000 €. Hypopôžičku možno  splácať od 5 do 30 rokov, úroková sadzba je fixná na 5 rokov.

Podmienkou  pre poskytnutie Hypopôžičky je zabezpečiť ju nehnuteľnosťou (domom  alebo bytom), ktorá sa nachádza na území Slovenskej republiky. Na  nehnuteľnosti nesmú byť žiadne vecné bremená (napríklad právo  doživotného bývania) a žiadne ťarchy (okrem ťarchy v prospech  Spoločenstva vlastníkov bytov, majiteľov bytov, VÚB banky, stavebných  sporiteľní a Štátneho fondu rozvoja bývania).
V prípade Vášho záujmu zaškrtnite možnosť:   

VYPLŇTE nižšie uvedený nezáväzný formulár, prípadne nás KONTAKTUJTE a my Vám poradíme
Hypopôžička je poskytovaná iba pre ľudí so stálym príjmom a bez záznamu  v úverovom registri. Vypočítaná výška splátky je orientačná. Konečná  výška Vám bude oznamená po vyhľadaní najvýhodnejšieho hypotekárńeho  úveru na základe Vášho profilu.


podpora@prehladpoziciek.eu

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky